Usługi

Oferta skierowana do firm i osób prywatnych

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem

Oferujemy wynajem zwyżki koszowej wraz z operatorem do wszelakich prac budowlanych i ogrodowych. Sprawnie, szybko i elastycznie zrealizujemy każde zlecenie. Podejmiemy się prac na wysokościach, takich jak: wycinka drzew, czyszczenie rynien, montowanie bilboardów/reklam, czy usuwanie zagrażających przechodniom sopli i śniegu.

Jesteśmy wstanie wjechać tam gdzie inne podnośniki o podobnych parametrach nie dają rady poza tym konstrukcja przegubowo teleskopowa umożliwia pracę nad wysuniętymi dachami, daszkami itp.

Usługi wykonujemy wykorzystując własne podnośniki koszowe przez co nasze ceny są konkurencyjne.

Odśnieżanie dachów

Zwyżka stojąca przy bloku mieszkalnym, operator w koszu na wysokości dachu

Odśnieżanie dachu i usuwanie sopli należy do obowiązków właściciela bądź zarządcy nieruchomości. Obowiązek odśnieżania dachu jest opisany w Prawie budowlanym, a nadzór budowlany i straż miejska przywiązują dużą wagę do odśnieżania dachów zimą.

Ważnym obowiązkiem właścicieli i zarządców nieruchomości jest odśnieżanie dachów budynków. Śnieg zalegający na powierzchni dachu może negatywnie wpłynąć na konstrukcję dachu, zwłaszcza w czasie roztopów i wahań temperatury. Śnieg zalegający na dachu może również stanowić zagrożenie dla przechodniów oraz samochodów poruszających się po drogach osiedlowych. Z tego powodu Prawo budowlane nakłada obowiązek usuwania nadmiaru śniegu z dachu oraz wykonywania doraźnej kontroli stanu technicznego dachu oraz całego budynku.

Podobnie spadające sople czy nawisy śnieżne zagrażają bezpieczeństwu ludzi i mienia. Dlatego tak ważne jest odśnieżanie dachów zimą, do czego nadzór budowlany i straż miejska, policja przywiązują dużą wagę.

Przycinanie, wycinka, pielęgnacja drzew ze zwyżki

Oferujemy usługi przycinania oraz wycinki drzew z podnośnika koszowego 19 m wykonywane przez doświadczonych pracowników.

Dysponujemy sprzętem posiadającym aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego.

Wycinka drzew i gałęzi jest wana nie tylko z powodów estetycznych, ale prowadzi równie do likwidowania zagrożeń i kolizji wynikających ze współistnienia ludzi i drzew.

Oferujemy usługi z zakresu ścinania, przycinania, wycinania drzew, w trudnych warunkach (na cmentarzach, przy linach wysokiego napięcia itp.).

Prace na wysokościach

Pomoc drogowa

Usługi hydrauliczne

Wynajem maszyn budowlanych