Rozszerzamy zasięg świadczenia naszych usług

W związku ze zwiększeniem naszej floty specjalistycznych urządzeń do pracy na wysokościach, pragniemy poinformować, że zwiększamy obszar, na którym świadczymy nasze usługi.

Główna siedziba, parking maszyn, oraz magazyny naszej firmy znajdują się w Bojanowie w powiecie stalowowolskim. Jest to miejscowość położona w północnej części województwa podkarpackiego.

Jest to bardzo dobry punkt pod względem logistycznym, który pozwala nam świadczyć usługi wynajmu zwyżek i podnośników na terenie aż trzech województw - podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Jako, że poczyniliśmy w ostatnim czasie spore inwestycje w zwiększenie naszej floty specjalistycznych pojazdów jesteśmy w stanie dojechać teraz również do powiatów położonych na południe od Rzeszowa, oraz do wschodnich powiatów województwa małopolskiego.

Cenę usługi zawsze ustalamy indywidualnie. Zależy ona od wielu czynników. Jednym z nich jest również odległość, którą musimy pokonać aby do Państwa dojechać. Ze względu na dogodne położenie Bojanowa, jesteśmy w stanie oferować wypożyczenie zwyżki i podnośnika w optymalnych cenach zarówno dla mieszkańców Rzeszowa, Stalowej Woli i Tarnobrzega, jak i Janowa Lubelskiego, Mielca czy Tarnowa.

Jesteśmy również jedną z niewielu firm na tym obszarze, która oferuje wynajęcie zwyżki umożliwiającej pracę na wysokości do 28 metrów. Wszystkie nasze zwyżki i podnośniki są maszynami najwyższej jakości, a obsługują je przeszkoleni fachowcy.

Zapraszamy do kontaktu.